Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes építészmérnöknek tanulni?

Érdemes építészmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés
ha elvégzem az egyetemet akkor mekkora rá az esély hogy itt vidéken is kapjak állást mint építészmérnök és az tényleg ilyen egyszerű hogy az építész csak aláír pár papírt meg elkészít egy két tervrajzot és már százezreket kaszál?
2013. jún. 19. 11:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen érdemes főleg amerikában ott nagy a fizetés.
2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amerikában építésznek tanulni?
2013. aug. 6. 00:06
 3/3 anonim válasza:
Nem muszáj amerikában építésznek tanulnod csak külföldön végezz egyetemet. Én is építész szeretnék lenni és (lány vok) és spanyolországban szeretném elvégezni az egyetemet . Aztán a legjobb építészeti céghez szeretnék bekerülni (Aedas)-hoz nézd meg képeken, ott óriási a fizetés. Egyébként Amerikában egy építész évenete 20 milliót közép esetben legrosszabb esetben évente 10 milliót kap legjobb esetben pedig 40-et is. úh. szerintem érdemes amerikába vagy angliába menned építésznek. Viszont azt hallottam h az egyetem nagyon kemény. És vidéken már bocsi de nem hiszem h jó esélyed lenne rá h jó állást kapj de mondom ha ki egérlyukban szeretnél dolgozni akk persze menj vidékre ha viszont szeretnél vmi tényleg óriási, maradandót alkotni akk irány anglia v amerika : Aedas cég :))))
2013. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!