Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy induljak el, ha filozófiá...

Hogy induljak el, ha filozófiát szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségeim vannak,ha filozófiát szeretnék tanulni?Milyen iskola lenne az első és melyik?Érettségim nincs,akkoriba elbuktam gimibe matekból sajnos.Ha van sima tanfolyam az is érdekelne.Előre is nagyon köszönök minden segítséget!!
2013. jún. 24. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az érettségi az első.
2013. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Érettségi, aztán meg szabad bölcsészet szak és azon belül filozófia szakirány (ELTE, PPKE).

Nem akarlak elkeseríteni, de biztos, hogy ezt akarod tanulni? Nézz bele egy egyetemi szintű filozófiakönyvbe vagy jegyzetbe, pl. Hegel, Kant vagy Heidegger, és gondold át kétszer.

2013. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Egész életembe ezt csináltam,csak nem mertem soha belevágni.A válaszom igen,érdekel a téma!:)még egyszer köszönöm!
2013. jún. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!