Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Politológia v szociológia?...

Politológia v szociológia? Ugye ezeket a szakokat vmi más bölcsész szak mellé tudom felvenni? Mire megyek velük, meikkel járok jobban?

Figyelt kérdés
Írjatok le légyszi mindent amit tudtok. Vagy netán ha valakinek van ötlete h filozófia, irodalom, politika, szociológia, filológia érdeklődéssel mit kezdjek, h ne haljak éhen...akkor azt homlokon csókolom, v amit akar. ezenkívül odavagyok mindenért ami a balkáni kultúrákhoz tartozik, főként szerbia és bulgária érdekel. ezek mire jók a továbbtanulást illetőleg? semmire, mi?
2009. okt. 14. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Én szociológia szakra akartam menni, mert a gyámügynél szerettem volna dolgozni, de végülis meggondoltam magam. Most csak ez jut eszembe.
2009. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hát sajna a legtöbb bölcsész ismerősöm asszisztensként kötött ki különböző cégeknél... kár értük, repjegyet érettségivel is lehet foglalni... :(

Ellenben olyan is van azért aki bölcsészvonalon maradt, tanít egyetemen és mellette mindenféle kultúrális dologban benne van. Megélni ő is csak épphogy tud belőle, szóval a kettő nem nagyon megy együtt, legalábbis általában.

A Balkán mániád osztom, talán ott a nyelvvel tudnál kezdeni valamit, vagy az idegenforgalomban... ?

2009. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!