Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz, hogy az állami támogatot...

Igaz, hogy az állami támogatottsághoz 300 pontot elérni?

Figyelt kérdés
Pedagógia-Pszichológia karra jelentkeztem (O-N-A) matematika-fizika szakra, és az lenne a kérdésem, hogy az államilag támogatott helyre csak akkor kerülhetek be, ha minimum 300 pontom van? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 26. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a felvételizőktől eredményétől függ.
2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Min. 240 pont kell, az alatt nem vehetnek fel sehova.

De a konkrét helyre a ponthatárokat majd júliusban hirdetik ki, amit a felvételizők eredménye alapján számolnak ki. (Ez lehet ugye 243 pont is, de lehet akár 471 is, majd kiderül.)


Felvin érdemes megnézni, hogy ott mennyi volt tavaly és tavaly előtt a ponthatár, abból nagyjából látszik, hogy mennyi lesz most. (de előfordulnak jelentős eltérések)

2013. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megnyugodtam, mert egy helyen azt mondták, hogy csak 300 pont felett van állami támogatás, de akkor valamit félre mondtak vagy én halottam félre. Mindenesetre köszönöm! :)
2013. jún. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!