Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakkal lesz később...

Melyik szakkal lesz később könnyebben állásom? Gazdaságinformatika vagy (nemzetközi) igazgatásszervező?

Figyelt kérdés
Ezt a 3 szakot néztem ki:gazdaságinformatikus, nemzetközi igazgatási, igazgatásszervező. Lány vagyok, érdekel az informatika, igaz csak középszinten fogok belőle érettségizni, programozáshoz nem értek. Történelemből fogok emeltezni, azt mindhárom helyen elfogadják. Hiába vagyok kitűnő tanuló nem tudom eldönteni mit szeretnék, próbálom aszerint eldönteni, hogy később melyikkel találnék majd könnyebben állást magamnak. Attól is tartok, hogy ha elmennék erre az infó szakra nagy hátrányban lennék azért, mert a gimnáziumban nem igazán foglakoztam emelt szinten se a matekkal, sem az informatikával.Viszont érzek magamban annyi szorgalmat, hogy megtanuljam ezeket. Szerintetek?

2013. júl. 2. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Viszed a kreditjeidet aztán pá...Miért fizetnél???Ezt a hülyeséget mikor fogadták el.Én úgy tudom,hogy akkor fizetsz,ha sz4rsz bele és a felénél eldöntöd,hogy neked nem kell diploma?Ez márt csak azért is idiótaság lenne,mert aki kezdi pl. bme vagy hasonóan nehezebb iskolákban és úgy érzi nem megy,de viszont elhatározta,hogy csinálja tovább máshol az miért szopjon vele???
2013. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát pedig így van és utána néztem annyiban módisítottak idén, hogy ha első félév után hagyod félbe akkor nem kell fizetne ("adtak egy fél év gondolkodási időt")


de mindegy is, a kérdező nem erre volt első sorban kíváncsi, de jó ha tudja, bár jövőre kitudja mi lesz-e téren

2013. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ja most látom, hogy mire gondolsz... arra nem tudom mi vonatkozik, mondjuk az simán lehet, hogy szakon belül variálhatsz

bocsi

2013. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha jössz gazdinfóra az SZTE szerintem jó választás mert itt első félévtől van programozás és magas színvonalú az oktatás na meg a csapat is jó ;-) bele lehet rázódni én földrajzból érettségiztem és azzal mentem oda az első félévben fontos a tanulás mert akkor van több alaptantárgy is ami nélkül nem lehet felvenni a ráépülőt
2013. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!