Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia emelt szóbeli témakörök/...

Kémia emelt szóbeli témakörök/tételek/témák vannak valakinek kidolgozva, aki meg is dob vele? Többször olvastam már itt, hogy kidolgozták.

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék az illetőnek!
2013. júl. 3. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozod te ki? Legalább közben megmarad.
2013. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt felesleges kidolgozni, szimplán meg kell tanulni a könyvet, mert abból bármit kérhetnek. Szerintem a mozaikos a legjobb.
2013. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek tételek, nem lehet kidolgozni semmit. Az én "kidolgozásom" abból állt, hogy minden leckéről írtam egy vázlatot a mozaikos 11-12-s könyvből. Az előttem válaszolók közül az egyik pedig tényleg jól mondta: ha kijegyzeteled a lényeget, már nagyjából tudod is, utána már csak párszor kell átnézni és sokkal könnyebb a tanulás.


A tényleges kidolgozást csak a szóbelin kihúzható kísérleteknél lehet megvalósítani, ennél is sokkal jobban jár mindenki, ha magának dolgozza ki, mert sokkal könnyebb megjegyezni mindent. Nehéz nekiállni de sokkal jobban jár vele az ember...

2013. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a másét akarom megtanulni, hanem egy sémát szeretnék, amit átdolgozhatok. Szerintem jobb a saját kidolgozás, én át akarom formálni saját magamnak, kiegészíteni, megtoldani, stb. Csak egy sémát szeretnék, ami alapján elindulhatok. A mozaikos könyvet ismerem, szerintem nem készít fel rendesen emelt szintre.
2013. júl. 3. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Témakörök:

[link]


Minta tételsor:

[link]


Priviben küldöm a tavalyi-idei AésC kérdéseket és a kidolgozott kísérleteket.

2013. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!