Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan és mennyit tanultato...

Ti hogyan és mennyit tanultatok az érettségi szóbelire?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a szóbelim és még nagyon nagyon sokat kell tanulni. Elvileg az jó, hogy 10x átolvasom az összes tételt.. mondjuk egyenként megtanulni már nincs rá idő.. ti hogyan tanultatok és mennyit?

2013. jún. 22. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
10x olvasod át? én jó ha 3x átolvastam őket.
2013. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát.. ezt ajánlották :D töriből tuti kell a 10, de nyelvtan irodalom az hamar megmarad:D
2013. jún. 22. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

irodalmat 3x olvastam át, megvolt minden tétel+tudtam is nagyjából őket még.

nyelvtant 2x, de volt 3 tétel ami nem volt meg. itt már csak 5-6-ot tudtam előtte.

töriből volt 10 tételem, meg vizsga előtti nap küldték e-mailbe a többit, azt a 10-et átfutottam, de annyira fogalmam sem volt róla hogy hagytam inkább.

angolra nem tanultam semmit, a nyelvet sem használtam semmit egy hónapig.

angol 16/33, töri 28/60 magyar összesen 25/50, szóval amire nem tanultam az lett a legjobb.

2013. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az igen... hát németből nekem semmi tételem nincs, mert a tanár azt mondta hogy nem adja oda, mert fölösleges, úgyis átmegyünk..de azért parázok...

a 2011-2012-es tanévet kihagytam és 2012 szeptemberétől kezdtem a 12.-et, tehát sokat felejtettem, de remélem azért meg lesz az érettségim

2013. jún. 22. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, menni fog az :). Én az utolsó 3 napban kezdtem el tanulni, és sikerült minden. A tanárok is segítenek szinte mindenhol..
2013. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én a végén már napi 10-13 tételeket tanultam xD

de 100% lett mind :D úgyhogy nem lehetetlen

2013. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Azért óvatosan ezzel a "semmit nem tanultam mégis nagyon jól vizsgáztam" módszerrel :D.Sokan ezt állítják,közben tanultak,mint a kisanygal....

Én pénteken szóbeliztem,kereken 1 héttel azelőtt jutott eszembe,hogy hoppá,semmit nem tanultam magyarra :D.Úgyhogy naponta minimum 5-8 órákat csapattam (a végén már kb kifolyt a szemem).

Én azt csináltam,hogy a legkönnyebb tételeket előre vettem és gyorsan letudtam.Utána átolvasgattam az összes többit,melyik mennyire szimpatikus.Majd megpróbáltam vegyesen nehezeket-kevésbé nehezeket megtanulni,ha nem ment,félretettem és helyette nyomattam mást.De azért ne hanyagold el a legszörnyűbb tételeket,mert utolsó pillanatban nagyon nehéz azokat memorizálni.

2013. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%
Én utolsó 3 napban kezdtem el tanulni, előtte tényleg egy büdös szót nem tanultam. Minden nap reggel 5-től este kb 11-ig nyomtam.. 90% körüli lett az összes, de egy kínszenvedés volt ez a 3 nap.. :/
2013. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!