Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-ETK mentőtiszti szakról...

PTE-ETK mentőtiszti szakról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Ha más egyetemnek ugyanezen szakáról van infója valakinek az is jó, annak is örülök. Kíváncsi vagyok ki hogy értékeli ezt a szakot. Egyébként mennyi lány jelentkezik ide, viszonyítva a fiúkhoz?

2013. júl. 8. 15:12
 1/2 anonim válasza:
nekem elég sok ismerősöm van PTE-ETK-ról, mind mentőtisztin vannak, szeretik nagyon, azt mondják, jó. amennyire tudom, meg akiket ismerek viszonylag sok lány van, de ez minden évfolyamon más, attól függ, az adott évben kik jelentkeznek oda...
2013. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:) És ha szabad megkérdeznem, ők hogy vélekednek? Nehéz szak, vagy nem olyan vészes?
2013. júl. 10. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!