Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át lehet jelentkezni másik...

Át lehet jelentkezni másik egyetemre, államilag finanszírozott helyre?

Figyelt kérdés
Ugyan arra a szakra, csak másik egyetemre át lehet jelentkezni úgy, hogy az átjelentkezés után ne önköltséges szakon legyek,hanem az is államilag finanszírozott legyen?

2013. júl. 8. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, halottam már olyat akinek sikerült. De alapvetően nem. Ahhoz hogy biztos legyél nézd meg annak az egyetemnek a TVSz-ét ahova átjelentkezni szeretnél. Abban benne van, mi náluk a pontos szabály.
2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan jó, hogy ezt az okosságot minden héten megkérdezi valaki. csak én min 10szer válaszoltam már. a kereső nem csak dísznek van ezen az oldalon...
2013. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod első!
2013. júl. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!