Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a vegyészmérnöki szak...

Milyen a vegyészmérnöki szak Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nehéz elvégezni? Megéri oda menni? Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?

2013. júl. 9. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A DE jó egyetem, de pont a vegyészmérnökinek én tuti nem azt választanám. MSc képzés pl. nincs is.
2013. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Debreceni egyetemen végzett vegyész vagyok (nem vegyészmérnök). Aki a vegyész szakot nem bírta, vagy megbukott a csoportomból abból még lehetett Debrecenben vegyészmérnök!!

Egyes gyógyszergyárak csak vegyésztechnikusként alakalmazzák őket. Rosszak a kezdő vegyészek/vegyészmérnökök elhelyezkedési esélyei országszerte. Sajnos :(( Ez az utóbbi néhány évben változott meg. A köztudatban még mindig az van, hogy de jó a vegyészeknek, keresettek, sokat keresnek. Sajnos ez már nem így van!!!

Hidd el én a vegyiparban dolgozok, barátnőm a gyógyszeriparban.

2013. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, az igaz hogy jelenleg nincs Msc képzés, de ha hiszed, ha nem pont ma közölték velünk az örömhírt fizkém előadáson, hogy elfogadták az akkreditációját és következő év szeptemberétől akarják indítani az első évfolyamot, aztán hogy még ebből mi lesz azt nem tudom. Bár azt már eddig is tapasztaltam a saját bőrömön, hogy próbálják a Bsc képzés mérnöki oldalát is erősíteni, például azzal, hogy kaptunk egy új vegymű tanárt aki mögött van egy kevés ipari tapasztalat.
2014. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!