Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek fog-e idén hirdetn...

Marczell kérdése:

Szerintetek fog-e idén hirdetni az ELTE-ÁJK pótfelvételit jogász nappali önköltséges képzésre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem.

Vidéki karokon esélyes, de az ELTE-n elég valószínűtlen, mert a legtöbben oda jelentkeznek, szóval már a rendes felvételi időszakban betelnek a helyek.


Azért reménykedhetsz, de nem adok rá sok esélyt.

2013. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán inkább a "Pázmány" (PPKE)

hirdet meg pótfelvit

2013. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felvin néztem vissza pótfelvételi/általános felvételi/ keresztféléves felvételi adatokat és azt silabizáltam ki hogy PPKE-n egyáltalán nem szoktak pótfelvételit hirdetni, ElTEN és KRE-n szoktak (pesti egyetem érdekel csak).

A kérdés az hogy ELTE-ÁJK nappalin fognak-e vagy csak levelező képzésen hirdetnek-e majd újra jelentkezést

2013. júl. 11. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
ELTE ÁKJ nappali jogász szakra jelentkező első helyen 709 fő, felvehetnek 400 főt összesen....és még ott vannak akiket az első helyen rangsorolt képzésre nem vesznek fel..1921 ember összesen..annyi jelentkezőből be fog telni a 400 hely..kizárt hogy legyen pótfelvételi.
2013. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!