Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti vagy levelezős egyetemet...

Esti vagy levelezős egyetemet ajánlotok nekem inkább? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az estire milyen sűrűn kell bejárni? És általában hány órát tanítanak egymás után? (Ha munka mellett csinálnám, tudnom kell, hogy fogna-e még az agyam este.) És a levelezősnél milyen sűrűn kell személyesen megjelenni? Gondolok a konzultációra illetve a gyakorlatra, gondolom ezek kötelezőek. Minden tapasztalatot és tanácsot szívesen fogadok :)
2013. júl. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Péntek este és szombat EGÉSZ NAP. Van amikor 8:00-20:00 ig.(de sulija válogatja). Meg lehet csinálni munka mellett szorgalommal. A munkáltató nem nézi, hogy levelező vagy esti de ha teheted nappalira menj.
2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én még nem láttam esti munkarendű szakot egyetemen. Mivel a nappalisok órája is elég sokszor este van.
2013. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig van. Nem is kevés. :)
2013. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs 1. vagyok ha teheted estire menj azt akartam írni mert jobban eloszlanak az órák.
2013. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezt a konkrét szakot kellene tudni ahova menni szeretnél, hogy ott mikor van pontosan oktatás és hogy szervezik meg a dolgot. Intézményenként és szakonként is változik, hogy mikor oktatnak.

Én már jártam esti képzésbe felsőoktatásba, de pl a csak a neve volt esti mert minden hónapban 1 hét volt amit suliban kellett tölteni. Pont ugyanilyen oktatási rendszerű levelező képzés is létezik. De olvasok olyan esti képzést is a felvin ahol tényleg hétköznap késő délutántól estig vannak órák heti 2-3-szor.

2013. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát, óvodapedagógus szakra szeretnék menni, az ELTE és a PTE ami a leginkább szimpi, de az is lehet, hogy fősulikat is nézek, nem ragaszkodom az egyetemhez
2013. júl. 14. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerű a kérdésedre a válsz. Óvodapedagógus képzés nincs esti formában, csak nappali és levelező képzés létezik belőle Magyarországon jelenleg.
2013. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!