Hova mehetnék tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a németet meg a törit (ez a két legjobb tantárgyam a suliban), de nem szeretnék tanárnak menni. Olyan dolgot szeretnék tanulni, amivel majd jó helyen tudok elhelyezkedni (akár külföldön is). Legyetek szívesek ne csak szakokat írni, hanem azt is, hogy azokkal utána mit tudok dolgozni!

2013. júl. 15. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm német kéttanítási nyelvű iskolába jár, ő idegenvezetőnek szeretne menni. Ez szerintem neked is jó lenne, mert azok történelmet is elmesélnek, meg abban a nyelv is benne van.
2013. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Levéltáros?

(Oda kell nyelv is)

2013. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Történelemmel nem sok mindent lehet kezdeni.

Vagy elmész történésznek, muzeológusnak, ilyesmi.

2013. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy jogra, közgazdásznak, utóbbihoz kell a nyelv is. :)
2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A jogra már gondoltam én is. A közgázhoz kell a matek is, nem? Az nem nagyon megy...
2013. júl. 17. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen kell, de nem mindenhova kell emelt szintű érettségi belőle, középsintre meg simán kigyúrhatod :) aztán persze egyetemen nehezebb lesz.
2013. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jog,politológia,igazságügyi igazgatási,szociológia,pszichológia

nekem hirtelen ezek jutottak eszembe. :)

2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!