Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vihető pontok? Azzal a kérdéss...

Vihető pontok? Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha én nagymamámnál lakom, mert a szüleim képtelenek eltartani és ugye mamám fizuja alacsony akkor tényleg jár 40 pont plussz érettséginél?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha én nagymamámnál lakom, mert a szüleim képtelenek eltartani és ugye mamám fizuja alacsony akkor tényleg jár 40 pont plussz érettséginél?:O Ma halottam róla...és az még egy plussz kérdés hogy orvosin a max vihető plusszpontok összege 100 de azt a két emelt (biosz+kémia) kiadja ha jól sikerül...tehát ezen a többletponton kívül a 40 beleszámítódik, hiszen jár nem? Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

2013. júl. 18. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
és bőven 28.000 alatt volt akkor a jövedelem. azóta persze látástól vakulásig dolgozok, hogy össze tudjak tarhálni egyetemkezdésre valamit, mert most még árvasági sincsen.
2013. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor ebben gondolom a jegyző keze volt..-.- persze..miért jó neki az, ha még több a kiadás. Hát szemétség, de nem tudom, hogy kihez lehetne fordulni ilyen esetben. Nálunk szerencsére nem volt ilyen.
2013. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én már nem csodálkozom semmin.. apum Németországban volt épp, amikor meghalt, és közölték, hogy nem mindenre terjed ott ki a biztosítás, és csak a németek kiszámláztak nekünk 1.200.000 forintot, hűtésre, és had ne részletezzem mire. rendben, felvettünk személykölcsönt, ezen felül szerveztük a szerény itthoni temetést.


elmentünk az önkormányhazhoz temetkezési segélyért, és kaptunk 68.000 forintot, 1.500.000 forinttal szemben.


lassan egy éves eset, azóta képtelenek voltak anyám özvegyijét pontosan kiszámolni, és azóta a minimumot kapja(ez egy évig jár, lassan letelik az 1 év). ha majd egyszer hajlandóak lesznek kiszámolni, visszamenőleg megkapja a többit. csak éppen a legborzasztóbb helyzetben köpött le mindenki. úgyhogy alapból a jegyzőhöz is reménytelenül mentem.

2013. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehát árvasági csak járna
2013. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, mert munkába kellett állnom, és ezért estin fejeztem be a gimit.. így csak szeptembertől fog, ha felvesznek egyetemre, de nem akarom offolni a topikot.
2013. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!