Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakmát...

Szerintetek melyik szakmát válasszam melyikkel tudnák elhelyezkedni leghamarabb itthon és melyikkel külföldön?

Figyelt kérdés
Van két szakma a HEGESZTŐ és a GIPSZKARTON SZERELŐ most szeptemberbe akarom elkezdeni valamelyik szakot de nem tudom melyiket...melyik az a szakma amelyikkel a leghamarabb tudnák munkát kapni itthon és melyikkel kint külföldön? És ti melyiket választanátok és miért?
2013. júl. 21. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hegesztőket keresik most külföldön mint az állat. Akár még itthon is eltudnál hegeszteni. Nagy gyárépítéseknél, építkezéseknél.
2013. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De a hegesztő elég egészségtelen munka
2013. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vízvezeték-szerelő
2013. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Targoncavezető !
2013. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Daruvezető
2013. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hegesztő,egyértelmű!Oda még tudsz letenni spéci vizsgákat és azt keresik sok helyen.Autóipar,építőipar,stb.
2013. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is a hegesztőre gondoltam első sorban de nagyon sokan végezték el ezt a szakmát úgymond felkapott lett ezért gondolkodom másban vagyis a gipszkarton szerelőben..és ugye ez két éves szakma kitudja melyiket fogják keresni jobban két év múlva :S
2013. júl. 21. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy ezt a gipszkartonszerelőt nem igazán érettem sose. Mit kell ehhez szakma? Fel kell csavarozni a lécekre és kész, simán megcsináltam én is az egyik haverommal 17 évesen az egész házat amikor építkeztünk...:D ha a fal is abból van az se nagy tudomány, mert csak szabni kell meg csavarozni, tudni kell hogy hova milyen kell. Józan paraszti ész. Most nem lenézni akarom ezt a szakmát csak én biztos nem mennék el ilyenre. Esetleg esztergályos, fűtésszerelő, gázszerelő. Gázszerelő pl sztem mindig kell majd, mert az átlag ember nem fog a gázhoz hozzányúlkálni. Ezzel akár olyan helyre is el tudsz helyezkedni ahol csak minőség ellenőrzést kell csinálni a gázcsöveken és ennyi. Ismerek ilyet és keres kb 200-at nettóba.
2013. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!