Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL középfokú nyelvvizsgával...

ECL középfokú nyelvvizsgával mennyi esélyem van elhelyezkedni itthon vagy akár Ausztriában?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
attôl függ, hova...
2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyi.
2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvvizsgán múlik.
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elegem van az ilyen valaszolokbol, mint az első ember aki írt. Ha indoklás nélkül leírja, hogy semennyi, akkor inkább ne is írt volna sennit.


Én nem dolgoztam Ausztriában, meg egyáltalán külföldön nem, de tapasztalatból mondhatom, rokonok ismerősök elmondásaira alapozva, hogy még nulla nywlvtudással is el lehet helyezkedni, de ehhez kinti ismerősök segitsége is nagyon szükséges. A B2es nyelvtudás egy nagyon jó alap, pár hónap és egy német nyelvű kozosségben már nagyon jól meg lehet tanulni németül.


Man braucht damit viel Geduld und Ausdauer:)

2013. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Man braucht damit viel Geduld und Ausdauer:)


--------

Man braucht dazu viel Geduld und Ausdauer.

2013. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Okés, zu+D hoz-hez-höz, mit+D val-vel

Rendben, értem:))

2013. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!