Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy pénzügyi-számviteli...

Egy pénzügyi-számviteli ügyintéző hol tud elhelyezkedni, és kb mennyi fizetésre számíthat? Milyen okj-s (pénzügy) képzésre érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és nem akarok egyből főiskolára/egyetemre menni.:)

2013. júl. 22. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
a szomorú az, hogy olyan világban élünk, ahol pénzügyi dolgokkal foglalkozó ember nagyon nehezen tud elhelyezkedni, pláne ha csak egy sima okj-s képzésről van szó. Rengeteg ismerősöm van akik diplomával rendelkeznek, közgazdászok, számviteli ügyintézők, könyvelők, és sehol nem kapnak munkát, mert ugye tapasztalat is kell, ami pályakezdőnek aligha van. Fizetés 150-60 ezer körül van, de nem érdemes belevágni, mert okj-s képzéssel nem fognak felvenni. Tehát csak akkor csináld ezt meg, ha utána ebben a szakirányban mennél tovább egyetemre, van ahol beszámítják ezt a képzés pontokba. (ha jól tudom 30 pontot ér) Szerintem érdemesebb egyből egyetemre menni, így csak az éveidet vesztegeted, mert úgyse tudsz elhelyezkedni vele, mert annyi pénzügyi dolgozó van már, hogy Dunát lehet velük rekeszteni
2013. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szakmában okj-val nem igazán lehet elhelyezkedni, ahogy előttem is írták. Ha mégis sikerül nagy nehezen akkor valami banki ügyintézőnek, aki ül a bankfiókban és beszél az ügyfelekkel, azok meg alig keresnek valamit.
2013. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!