Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmi esélyem bejutni ilyen...

Semmi esélyem bejutni ilyen esetben az NKE-RTK-ra?

Figyelt kérdés

Ha megvan a pontom a bejutáshoz, de a fizikai erőnlétem nem a legjobb, akkor esélytelen, hogy bejutok?

Van fizikai követelmény. Ez nagyban befolyásolja, hogy ki jut be, meg ki nem?



2013. júl. 26. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nagyban befolyásolja, hogy ki jut be; hanem eldönti, ki juthat be. Aki fizikailag alkalmatlan, esélytelen. De a kondidon javíthatsz.
2013. júl. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az #1. írta jól. A fizikai alkalmasságin már kihullasz, akkor mindegy, fújhatod az egészet. És itt nincs olyan, hogy "Hát jó kisfiam, 1 pont kellene az "alkalmas" minősítéshez, átengedünk". Vagy alkalmas vagy rá vagy nem. Én is RTK-ra szeretnék menni jövőre, bár nekem jó a kondim. Van még kb. 10 hónap az alkalmassági vizsgákig, addig simán össze tudod szedni magad, ha akarod. Napi min. 3 konditerem, mellette futás és gyakorlatilag meg is vagy. Hány kg vagy és milyen magas? Merre laksz?
2013. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
168 cm, és 68-70 kg. És lány. De akkor ez szerintem kilőve, ha ilyen szigorúan veszik.
2013. júl. 26. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
BMI-d normális, ha teszel érte a következő hónapokban, akkor meglehet! :)
2013. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy mondjuk ezt megváltoztasd? Nem is értem. Ha nem vagy beteg (amit nem lehet meggyógyítani) akkor egyszerűen elkezdesz edzeni és kész a megoldás... És persze, hogy "nagyban befolyásolja". Aki nem éri el a megszabott ponthatárt a fizikai felvételin, azt nem veszik fel. Ilyen egyszerű.
2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van esélyed...ha van egy kis akaraterőd és kitartásod..a súlyod nem lehet akadály...én is idén felvételiztem és nem egy olyan lány megcsinálta aki kb. hozzád hasonló testalkatú...viszont tenni kell érte és nem keveset...de szerintem megéri :)
2013. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!