Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttképzés hogy működik?

Felnőttképzés hogy működik?

Figyelt kérdés
Van érettségim, pótfelvételivel még jelentkezhetek mondjuk Szegedre jogi szakra? Nincs semmi más végzettségem. Megéri? (Vagy bárhova máshova ahol még maradt hely)
2013. júl. 27. 00:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Uhh. Úgy értem Felsőoktatási szakképzés.
2013. júl. 27. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:

nem éri meg, az pont egy felesleges képzés a palettán

ha teheted nézzél mást szerintem..

2013. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh. De, később szeretnék jogász szakra jelentkezni. Most magánjellegű okokból nem tudok.

Most olvastam, hogy kreditek járnak érte az ugyanazon a szakon belül jelentkezem. De, mi van akkor, ha csak egy évet végzek el és utána jelentkezem és mondjuk felvesznek?

2013. júl. 27. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor is van megszerzett kredited, ha nem fejezed be. De jogi képzésből sok kreditet az igazságügyi igazgatási alapszakon számolnak be, nem jogász képzésen.

Ezzel a jogi asszisztensi végzettséggel még senkit sem ismertem aki elhelyezkedett volna, pedig 8 ismerősöm is elvégezte..és ezzel állás sehol. Mivel ez a szak is fizetős, nem lenne jobb egy alapképzés, annak van értelme sokkal több.

2013. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, rendben köszönöm. Azt tudom, hogy nem tudok/akarok majd ezzel elhelyezkedni. Ezért is akarok most egy évig nagyjából megismerkedni ezzel és jövőre alapképzésre jelentkezni.
2013. júl. 28. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, de a jogász képzés nem alapképzés, hanem osztatlan. Jobban jársz ha alapképzésre iratkozol be egyből, annak a szintje is hasonló, ott fogod igazán megtapasztalni hogy tetszik e a dolog.
2013. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!