Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment BA-val és nemzetközi gazdálkodás MA-val el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ez jobb kombó, mintha simán gazd&menből lenne BA-m és MA-m is? Befektetési területen szeretnék dolgozni, vagy bankban komolyabb pozícióban.
2013. júl. 27. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Hát szerintem nem, de gazdálkodás menedzsment mesterképzés nincs is szóval... Ez a két szak nagyon általános, ami alapképzésnél még elmegy, de mesternél már specializálódni kell, mai világban egy bizonyos területhez nagyon értő szakemberek kellenek, nem általánosan mindenhez egy kicsit értők.

Szóval szerintem gazdmenedzsment bsc után irány vagy pénzügy vagy számvitel mesterszak.

2013. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gazdmen bsc után ha bankban szeretnél dolgozni, akkor ahogy az 1. írta inkább pénzügy msc vagy ha nem riadsz vissza a nehézségektől akkor biztosítási és pénzügyi matek.

Amúgy van a gazdmennek mscje, master of business administration.

2013. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!