Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolát szeretnék váltani...

Iskolát szeretnék váltani viszont nem találok gimnáziumot. Vagy nem ismerem vagy ami tetszik is az messze van. Ha ismertek jó iskolákat a IV. Kerület környékén azokat osszátok meg velem kérlek?!

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel Budapest bővelkedik gimikben és tömegközlekedési lehetőségekben, azt ajánlom hogy ne csak a IV. kerületben keresgélj. Én Keresztúrról jártam be a belvárosba 4 éven át, meg lehet szokni.
2013. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hova jártál suliba?
2013. máj. 22. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:

ELTE Apáczai

napi két óra utazás oda-vissza, de most egyetem alatt is bőven van ennyi BKVzás, legalább hozzászoktam.

2013. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hanyadikos vagy?
2013. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eötvös,Madách,Veres Pálné.Ezek bennvannak a belvárosban. :)
2013. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kilencedikes.
2013. máj. 23. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyves ott van az Ady Endre művelődési háznál,egy nagyon jó gimi,vagy a Babits Mihály is jó,ez káposztáson van.Esetleg amiket az előző írt,tudom még ajánlani a Színyeit és a kölcseyt,ezek fél órára vannak újpesttől.Egyèbként ha szabad tudnom,hova jàrsz?
2013. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Benkő István Református Általános Iskolába és Gimnáziumba.
2013. máj. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!