Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinfó MA és FSZ között...

Mérnökinfó MA és FSZ között mekkora különbség van?

Figyelt kérdés
Sokkal-sokkal színvonalasabb a diplomát adó oktatás? Barátom pár éve a GANF-on próbálkozott meg a mérnökinformatikus szakkal, de nem tanult elég jól ahhoz, hogy államin maradhasson, így abbahagyta. Azóta tanult mást, dolgozik is, de úgy érzem, ezt nagyon nagy hibának tartja az életében. Szerintetek az FSZ sikerülne neki?
2013. júl. 28. 14:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*BA (bocsi)
2013. júl. 28. 14:11
 2/24 anonim ***** válasza:
BSc nem BA! Valószínűleg könnyebb az FSZ, de ez csak hozzáállás kérdése, ha komolyan veszi a BSc képzést, biztosan sikerülne az is, mivel nem olyan teljesíthetetlen az csak foglalkozni kell vele. Egyébként az FSZ az felsőoktatási szakképzés, egyáltalán nem ad diplomát.
2013. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is tudnék ám mit javítani a te írásodban, de nem teszem... Egyébként a BA ugyanolyan helyes, (igen, egy vessző, létezik olyan is!) mint a BSc. Lehet, hogy funkcionális analfabéta vagy, de ha újra átfutod a kérdésem, láthatod, hogy utaltam már a tényre, hogy az FSZ nem ad diplomát. Nem azt kértem, hogy magyarázd meg az FSZ jelentését.. A válaszod gyakorlatilag egyenlő a 0-val, szépen lepontoztalak. Ha nem értesz a témához, akkor ne írj. :) A barátom teljesítményét/hozzáállását pedig ne bíráld, mert senki nem kért fel rá. :)
2013. júl. 28. 16:08
 4/24 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, igazad volt. Nem tudtam, hogy ez a természettudományos tárgyak megnevezése, én mindig is humán szakokat nézegettem. Így sem lett sokkal hasznosabb a válaszod. :)
2013. júl. 28. 16:12
 5/24 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg utaltál rá, felületesen olvastam el, azért értelmeztem úgy. Nem érzem jogosnak a sértegetésed, válaszoltam a kérdésedre tökéletesen. Hozzáállás kérdése az egész. Ha az FSZ-re se tanul semmit, akkor az se fog sikerülni. Nyilván könnyebb, mint egy BSc képzés. Csak arra akartam utalni, hogyha tanul akkor sikerülne az a BSc képzés is, nem olyan teljesíthetetlen az. BME-VIK Mérnök informatikuson vagyok, tehát tudom mit tanulnak nagyjából és ha valaki teljesíteni akarja az teljesíteni is fogja, de ha valaki nem foglalkozik vele annak úgy sem fog menni.


Ha neked az jól esik, hogy lepontozol. Nyugodtan, ez érdekel legkevésbé, elhiheted. Egyébként az, hogy nem tudtad, hogy létezik BSc és BA is, és nem ugyanaz a kettő az elég nagy tájékozatlanságra utal.

2013. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Most vettek fel egyetemre, te retardált, elnézésedet kérem, ha nem vagyok tisztában mindennel. Ha nem zavar a lepontozás, akkor gondolom az sem probléma, hogy ezt a válaszodat se értékeltem túl jól. :) Szerintem nagyobb ciki az, amikor egy felnőtt, egyetemista ember súlyos helyesírási hibákat vét. Inkább ezen gondolkodnék el a helyedben, nem a barátom szorgalmán. :))
2013. júl. 28. 16:44
 7/24 anonim ***** válasza:
Sorold a súlyos helyesírási problémáimat :)
2013. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy nem tudod, hogy miről beszélsz. Egy képzés elvégzése többnyire a szorgalmon múlik. Nem azon, hogy mennyire okos valaki, vagy hogy mennyi az IQ-ja. Ez alól kivételt képeznek persze az olyan szakok ahova mondjuk kézügyesség kell, de a mérnök informatikus szak nagyon nem ilyen.


Ja és ráadásul nem GANF, hanem GAMF. Pont, hogy felvételizőként kellene tisztában lenned azzal, hogy milyen képzési formák vannak. A "funkcionális analfabéta" és a "retardált" jelzőkkel csak magadat minősíted és a lepontozással is csak a gyerekességedet bizonyítod. Megkérdezhetem, hogy hova nyertél felvételt? Ja és várom a súlyos helyesírási hibákat.

2013. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz vele,gyerek még...
2013. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
428 pontom van, te barom. Attól, hogy valaki bunkó és nem tájékozott bizonyos területeken, még nyerhet felvételt bárhová. Tudod, csak a szorgalom... :))
2013. júl. 28. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!