Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
most gimnazista vagyok a kilencediket 3,9-cel végeztem.. tudom hogy rossz de tuti hogy jövőre jobb lesz,mert idén szinte semmit nemtanultam.. a kérdésem az lenne hogy mennyire kellene jól tanulnom és milyen érettségit kéne tennem hogy bejussak államilag finanszírozott egyetemre?
2013. júl. 29. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 3 év múlva is ilyen pontszámok lesznek mint a mostaniak, akkor bőven találsz ilyen eredménnyel államilag finanszírozott helyet.
2013. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szakra.
2013. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Logout99 válasza:
Szerintem erre most nem lehet megfelelő választ adni, mert amire Te oda kerülsz,addigra tuti fog változni a pontrendszer is,pláne a felsőoktatás! De elmondanám neked,hogy a 4 évi teljesítmény nem mérvadó az érettségi eredménynek...én 4 éven keresztül megbuktam sajnos matekból,az érettségi, meg 3 pont híján 4es lett..magyarból 4. félévkor feleltem a kettesével,az érettségim meg 87% lett! De ne az én példámra alapozz,tanulj,legyél szorgalmas és kamatozni fog! Sok sikert!
2013. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!