Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha leérettségiztem, de nincs...

Ha leérettségiztem, de nincs emelt szintű köztük akkor az első emelt szintű továbbra is ingyenes?

Figyelt kérdés
2éve fejeztem be a gimnáziumot azóta okj-n tanulok de gondolkodom h újra kellene érettségiznem h mehessek feljebb

2013. júl. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ingyenes 25 ezer tárgyanként az emelt..

Már miért lenne ingyenes?? (középiskolába jártál érettségi előtt és csinált valaki közép előrehozott érettségit, utána még ingyenesen lehetett szintemelőt tennie..de addig tanulói jogviszonya volt a sulival)

Neked már semmi közöd a sulihoz..bármikor érettségizhetsz bármiből bármilyen szinten ha szeretnél..de bizony fizetni kell érte.

2013. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni én is

Ha már van egy érettségid, és szeretnél újraérettségizni,

akkor az már sajnos nem ingyen van

A középfokú tizenötezerbe kerül, az emelt huszonötezer

Ja, és szept. 05-ig kell/ lehet rá jelentkezni

2013. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyors válaszokat köszönöm szépen :)
2013. júl. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!