Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fegyverekkel kapcsolatban mik...

Fegyverekkel kapcsolatban mik a továbbtanulási/munka lehetőségek? Lsd lent.

Figyelt kérdés
Érdeklődési körömben a kézi lőfegyverek állnak (nem PC játékok szintjén), sokat olvasok a témában szakmai jellegű írásokat stb, és úgy érzem egész jól elboldogulok a megértésével, és szívesen dolgoznék ilyen területen. Ebben kérnék segítséget, hogy, ilyesmivel hol tudnék elhelyezkedni, illetve ahhoz milyen iskolát kellene elvégeznem? (Most végeztem középiskolában)
2009. okt. 24. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Katonaság, rendőrség, szóval valami fegyveres szervnél tudsz elhelyezkedni. Gondolom ilyen fegyveres őr munkához nem lenne kedved. Hanem használni akarod a fegyvert. Én úgy gondolom, hogy a kettő közül valamelyik és akkor esetleg lehetsz például lőkiképző, vagy ami ehhez közel áll.
2009. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezek mennyire érdekelnének, ha igen, akkor tudok ajánlani sulikat is. Ahol elkezdheted az egészet.
2009. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és valami olyan lehetőség nincsen, ahol nem tartoznék semmilyen állami szervezethez ? szal nem rendőrség meg nem hadsereg
2009. okt. 24. 20:11
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Végezz el egy műszaki egyetemet, lehetőleg külföldön és aztán elhelyezkedhetsz egy fegyvergyártó, vagy/és tervező, fejlesztő cégnél.
2009. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés :/ Nem tudok ilyen iskoláról, hogy például ilyet oktatnának csak és nem valamilyen szervhez tartoznál. Azt se tudom, hogy például egy sportlövészet egyesülethez, hogy lehet bekerülni alkalmazottként. Valszeg valamilyen fegyveres előélet kell mindenhez, tehát rendőrség, katonaság. De hátha tud valaki más okosabbat nálam. De én úgy gondolom, hogy ha a tűz közelében szeretnél foglalkozni nap mint nap ezzel akkor a hivatásos előélet kell hozza sajna.
2009. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazából nem tervezni akarok fegyvert, az messze áll tőlem új tervekkel/ötletekkel előállni.

Köszönöm az eddigi válaszokat, azért várok még hátha lesz még vkinek infója

2009. okt. 24. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem a hadiiparban akarsz elhelyezkedni és rendőr/katona se akarsz lenni, akkor nem sok egyéb lehetőség van, hogy fegyvert használhass. Marad a fegyveres őr, testőr. Esetleg "polgári" szakmát választasz és amellett vadászol vagy sportlövészkedel. Vagy ha érdekel, és ha van tőkéd, nyithatsz fegyverboltot.

Hirtelen ennyi jutott eszembe a legális megoldások közül.

2009. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!