Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali OKJ-re már nem jelentk...

Nappali OKJ-re már nem jelentkezhetek?

Figyelt kérdés

Rendelkezem érettségivel, és van szakmám is, 1992-es születésű vagyok.

Azt hallottam, hogy nappali OKJ-re már csak az 1993-tól született személyek jelentkezhetnek, ennek van igazság alapja?

Kérlek cáfoljatok meg, mert utána keresgéltem, de hasonlót nem írtak, csak azt, hogy fizetősre és nappalira még 23 éves korig mehetek. (Év vesztes vagyok!)


2013. aug. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

De mehetsz okj-s szakmát tanulni. 21 éves korodig lehetett volna nappalin 21 éves kord után estin vagy levelezőn.

Ha nincs még államin végzett okj szakképesítésed akkor ingyenesen jár. De szólok, hogy NE TANFOLYAMOT nézzél, csak az iskolarendszerű képzés az ingyenes, tanfolyam az fizetős mindenkinek.

2013. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik hónapban születtél?
2016. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizetősre mehetsz
2016. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz

estire

2019. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!