Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SE-ETK ápolás és betegellátás...

SE-ETK ápolás és betegellátás szak ápoló szakirányról mikor lehet átjelentkezni szülésznő szakirányra?

Figyelt kérdés

Sajnos a szülésznő szakirányról pont lecsúsztam, de az ápolóira felvettek (nappali). Arra gondoltam, hogy átjelentkeznék, de nem tudom pontosan mikor lehet, első félév után vagy év végén? Kell-e különbözeti vizsgát tenni? Én úgy tudom, hogy ennek a két szakiránynak az első éve "alapozó év" és nagyon hasonló (ha tévednék, bocsánat, gólya vagyok).

Tudom, hogy biztosat majd csak a tanulmányi osztály mondhat, de addig is nagyon foglalkoztat a kérdés és hátha tudja valaki.



2013. aug. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Át lehet jelentkezni, első év után. Félévkor is beadhatod a papírokat, de idén akkor senkit nem vettek át. Év végén viszont igen, de ehhez egy jobb átlag nem árt, biztos ami biztos. És igen, első évben mindenki (szinte) ugyanazt tanulja, nem kell különbözeti vizsgát tenni.
2013. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre vettek fel?
2016. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már látom, SE
2016. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!