Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni Egyetem Egészségüg...

A debreceni Egyetem Egészségügyi karán belül az ápolás és betegellátás-ápoló szakirányhoz miből kell (ha kell egyáltalán) felsőfokú érettségi? és nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én holnap kezdek ezen a karon és szakon. :)

Elég a normál érettségi, én a magyart és a bioszt választottam (kettőt kell, de le van korlátozva, hogy mik lehetnek). A nyelvvizsga sem kötelező a felvételhez, de előnyös szerintem még azelőtt megszerezni, hogy elkezdenéd ezt a sulit, mert szerintem itt a nyelven kívül is lesz mit tanulni bőven.

Itt a suli honlapja bővebb infóért.

www.de-efk.hu

2013. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emelt szintűre gondol
2016. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Igen, tudok olvasni, ezért írtam, hogy ELÉG A NORMÁL érettségi. Nem tudom ezen mi nem egyértelmű számodra, de kérlek oszd meg velem is! Köszi. ;)

2016. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok (még mindig XD)

pontosítok: Normál=Középszint, ha nem lenne egyértelmű.

2016. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!