Pontszámítás a felvi.hu?

Figyelt kérdés

Pontszámításnál nem látom hogy hol lehet bejelölni hogy van már egy főiskolai diplomám.....(tanítói)Kihoz vmi oktatás szerűt,de azon belül semmi oylat ami nekem kellen.Gondolom beleszámít egy főiskola is vagy nem?

Olvastam vmi max 200pont,de mégis honnan tudom mennyit ér?Nem kell lehülyézni,sokat olvastam hasonló kérdést,tehát nemcsak nekem nem tiszta...


2013. aug. 7. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Diplomáért nincs plussz pont.
2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől az évtől lehet úgy alapszakra jelentkezni, hogy diploma alapján kéred a pontszámítást.

(ugye nem mesterképzésre jelentkezel?, mert akkor teljesen mások a pontszámítás szabályai!)

Ha alapképzésre akkor diplomádért max 200 pontot tudsz kapni + többletpontok.(nyelvvizsga stb)

szóval 1 diploma 50, 3-as 100, 4-es 150, 5-ös 200)

Ezt szorozzák kettővel, így jön ki a 400 pont max a diplomáért.

Azt hogy a diplomád megfelelő bemeneti követelmény ahhoz az újabb alapszakhoz ahova jelentkezel, meg sajnos egyesével kell megnézni minden szak esetében.

2013. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mesterképzés
2013. aug. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!