Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi Központ által...

Munkaügyi Központ által indított tanfolyamok előtt milyen felvételi tesztek vannak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Írhattok bármelyik tanfolyam felvételijével kapcsolatban, melyiken mit kérdeztek. Én konkrétan gyógymasszőr tanfolyamra jelentkeztem, de szívesen meghallgatok más tanfolyamokkal kapcsolatos tapasztalatokat is! :)

2013. aug. 7. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eladóin voltam. Összeadás, kivonás, osztás, szorzás, átváltás, % számítás, egyéb számolásos feladatok. 5 sajt felsorolása, meg x-elgetős feladat, pl ki írta a Himnuszt, ki volt Munkácsy Mihály, milyen színű a klorofill, milyen vitamin van a paprikában, melyik növény kabakos, mivel mérik a légnyomást, ilyenek. Nem volt nehéz, fel is vettek.
2013. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld mancs! :)
2013. aug. 8. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor mész tesztírásra?
2013. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!