Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit/hol kell tanulnom ahhoz,...

Mit/hol kell tanulnom ahhoz, hogy én tervezhessem egy számítógépes játék grafikáját?

Figyelt kérdés

A rajztudásomat szeretném fejleszteni és hasznosítani úgy, hogy részt veszek bármilyen számítógépes játék grafikájának tervezésében/szerkesztésében.

18 éves vagyok, és most szept-től fogok járni egy tervező grafikus OKJ-s képzésre, ami 2 éves. Az a kérdés, hogy utána merre tovább? Mert a BKF-en szintén lehet tanulni ezt az ágat, de ha szerzek diplomát, az szerintem nem elég hozzá... vagy egy másik ágat kéne választanom? Kell hozzá informatikai tudás?

Valaki segítsen, tanácstalan vagyok! :S

Előre is köszi, aki ír.



2013. aug. 7. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Játékokhoz a modelleket és a textúrákat kell megtervezni és elkészíteni. Voltaképp igen, informatikai tudás szükséges hozzá, el kell sajátítani valamelyik 3D-s modellező szoftver használat, ami nem rövid idő, és ha a karaktert mozgatni is akarod, akkor animálnod is meg kell tanulnod.
2013. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ha valaki tud esetleg ennél részletesebb segítséget adni, az nagyon jó lenne, hogy milyen sulikat kéne végezni hozzá...

2013. aug. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!