Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ! SÜRGŐS! Az életem egyik...

! SÜRGŐS! Az életem egyik nagy döntése előtt állok. Nagyon szeretnék még egy szakmát kitanulni még az OKJ-s rendszer jelentős megszigorítása előtt?

Figyelt kérdés
Állítólag Szeptember 1 -től fog megtörténni a szigorítás ez után szinte minden OKJ-s szakma óraszáma és ez által a költsége minimum 2x annyi lesz mint korábban . A jelenlegi szakmám Finommechanikai Műszerész és nagyon szeretek különböző gépeket bütykölni. Ez mellé melyik szakmát lenne érdemes kitanulni még? Folytatás lejjebbOlyan szakma kéne amivel Ausztriában is el lehet helyezkedni és van benne jövő illetve jól jövedelmez ha az ember elég szorgalmas, kitartó és precíz. Én a következő négy szakmán töröm a fejem:KERESKEDELMI, HÁZTARTÁSI ÉS VENDÉGLÁTÓ IPARI GÉPSZERELŐ (SZTÁV) VAGY ELEKTROMŰSZERÉSZ (OKTÁV, RINGSZKI, VÁLLAKOZÓ SULI) VAGY SZÁMÍTÓGÉP SZERELŐ KARBANTARTÓ (VÁLLALKOZÓ SULI, OKTÁV) VAGY KISTELJESÍTMÉNYŰ MAX 2T/H KAZÁN FŰTŐJE. Nagyon szeretem a kihívásokat és az olyan munkát ami kreativitást igényel. Kérlek titeket, hogy indokoljátok meg a válaszotokat illetve minősítsétek az iskolákat is. SÜRGŐS LENN MERT SZORÍT AZ IDŐ.

#fűtés #OKJ #háztartás #gépszerelő #műszerész #ELEKTROMŰSZERÉSZ SZERELŐ AUSZTRIA
2013. aug. 8. 05:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!