Hófehérke19 kérdése:

Mennyibe kerül az emelt szintű történelem érettségi ha suliba járok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy én felsőfokú szakképzésre járok,és ősszel újra szeretném írni az emelt szintű érettségit. Mennyibe kerülne? Valahol azt olvastam,hogy ha iskolába járok még,akkor ingyenes( OKJ). Ez igaz? Előre is köszi
2013. aug. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom,hogyha van hallgatói viszonyod,akkor nem kell fizetni érte

de ne vedd készpénznek,csak egy gyenge megerősítés

2013. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idén érettségiztem újra emelten matekból úgy, hogy mellette OKJ-ra jártam, de kellett érte fizetni 25.000 Ft-ot.
2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már van egy érettségid, akkor utána ha javítani szeretnél, akkor már fizetni kell érte, én úgy tudom.

Tehát csak akkor van ingyen, mikor még középiskolába jársz. Ha most menni akarsz, még szept. 05-ig lehet jelentkezni.

2013. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Csak tabulói jogviszonnyal ingyenes, és a rendes érettségi előtt. A te esetedben pénzbe kerül, ebben az évben 25000 Ft.
2013. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksi köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!