Tudnátok mondani valami szakmát amit tanulhatnék? Nem vagyok valami jó tanuló 3 az átlagom, ezért szakmát akarok tanulni de ne tudom hogy mit.14L

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi érdekel úgy kb?
2013. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fodrász, kozmetikus.
2013. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te tudhatod mi érdekelne..

Fodrászt akkor javasolnám ha van hozzá kézügyességed is..

2013. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom..... kézügyességem jó, de fodrásznak nem nagyon szeretnék továbbtanulni. Eddig olyanokon gondolkodtam mint pl: pincér, kozmetikus ( ez nem akarok), fodrász( ez sem) és az újabb ötletem a fotós ( média). Azért a válaszokat köszi.
2013. aug. 10. 23:08
 5/7 ameoland ***** válasza:

belehúzhatnál egy érettségibe. A kettes is érettségi.. és elég alap. Apám anno nem csinálta meg (lényegtelen miért),elment hegesztőnek tanulni. Mai napig bánja,hogy nincs érettségije (de nem tehetett róla anno)

..megaztán.. pék,cukrász? ezek jelenleg keresett szakmák.

kozmetikus,fodrász ne legyél ha hallgatsz egy idegenre. minden idióta az akar lenni,mert nulla munka.

2013. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen az elsődleges célom az az hogy jobban tanuljak, és hogyha jobban fogok tanulni akkor tudom hova akarok felvételizni de azért gondolkodok szakmákban is. köszi a választ :)
2013. aug. 11. 22:12
 7/7 anonim válasza:

villanyszerelo, viz-gaz szerelo jol fizeto

szakma, Konnyu elhelyezkedni, es fusizhatsz

2013. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!