Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt szeretném mondani h...

Azt szeretném mondani h angolból nagyon rossz vagyok és nem akarok megbukni. Fel akarom magam mentetni csak azt nem tudom h hol kell, miit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ilyen létezne akkor mindenki ezt csinálná. Tanuljál, és ne rinyálj és akkor nem fogsz megbukni
2011. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarból sem vagy a legjobb. :)

Biztos lehet ilyet csinálni, én már hallottam róla, de neked már régen rossz, ha az angolt képtelen vagy megtanulni. Ez nem egy iskolai tárgy, és az irodalommal vagy a történelemmel ellentétben erre az életben is szükséged lesz. Ha mégsem, akkor valamit elbaxtál.


Hogy ne csak b*szogassalak, szerintem tanárt kéne váltanod, valahogyan. Általános suliban én is gyűlöltem az angolt, undorító volt a tanárunk, meg ugyan nem buktam de mindig hülyének éreztem magam belőle. Aztán középsuli jött a tanárváltás, heti 15 angolóra és év végén már a kezembe volt a középfokú (ennek már 6 éve), azóta is fejlesztem magam, jól beszélek, írok, stb... és nagyon szeretem.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy másik tanár megfordíthatja a mostani helyzetedet, ne menekülj el a tanulás elől. Ha majd a töri nem megy, vagy a matek, akkor abból is felmenteted magad? Ugyan már, ne viccelj.

2011. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így ahogy van hülyeség. Minek kéne felmentened magad?? Ahogy az előttem lévők is mondják, akkor mindenki ezt csinálná és senki sem járna iskolába mert hogy az nem megy neki. Ülj le és tanuld meg, ne azon gondolkozz hogy tudsz kibújni alóla, hanem hogy tényleg hasznos és jó ha tudod.
2011. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diszlexiával lehet felmentetned magad, de angolra akkor is szükséged lesz majd, ha nem tudod jól kifejezni magadat magyarul. Kérdezz meg egy logopédust!
2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!