Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodavezetői képzés csak...

Irodavezetői képzés csak OKJ-s formában létezik, vagy van ilyen vagy hasonló diplomás képzés is?

Figyelt kérdés
Az idegen nyelvi titkár képzésemet szeretném tovább fejleszteni

2013. aug. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzügy és számvitel. Az az okj nem sok mindenre jó, hiába keresettek az irodavezetők. Nézd meg egy állásportálon mit kérnek hozzá...
2013. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak OKJ-s képzésről hallottam.

De az idegen nyelvi titkár nem elég jó képesítés?

2013. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez az első szakmám, szeretnék többet is:) ezzel még nem vennének fel irodavezetői pozícióba pl.
2013. aug. 14. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Irodavezető OKJ már egyáltalán nem létezik. Pont azért sem, mert csak így rögtön úgy sem vesznek fel senkit vezetőnek. Az ottani tananyag beépült az Irodai asszisztens OKJ-ba és az Ügyviteli titkár OKJ-elágazásokba. A tiéd pont az Ügyviteli titkáron belül létezik. Ha ezt akarod továbbfejleszteni, akkor ajánlanám az Ügyviteli titkár két elágazása közül még valamelyiket vagy inkább az Irodai asszisztens OKJ-t. A titkár elágazásainál csak 1-1 plusz modult kéne leraknod. Ám én inkább jobban ajánlanám az Irodai asszisztens, mert az egy komplett szakma. Tehát nem elágazásokból áll, de így is kaphatsz felmentést bizonyos modulokból.
2014. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!