Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám ezt elintézni?

Hogyan tudnám ezt elintézni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ősszel emelt szintű érettségit tenni történelemből, viszont már nem rendelkezem tanulói jogviszonnyal. Tudom, hogy pénzbe fog kerülni, és azt is tudom, hogy szeptember 5 ig lehet jelentkezni, de az a nagy kérdés, hogy hogyan? Hogyan kell ezt elintézni? Mi ennek a menete? Valaki leírná nekem részletesen, hogy hogyan kell, hova kell menni, milyen papírokkal kell rendelkeznem hozzá?

Megköszönném a válaszokat.



2013. aug. 17. 13:50
 1/1 anonim válasza:

Ha egyébként megvan az érettségi bizonyítványod, már nem kell tanulói jogviszony az érettségihez.

Meg kell nézni a kormányhivatal honlapján, hogy hol tartanak töriből emelt szintű érettségit, ki kell választani a sulit és ott kell jelentkezni az iskolai bizonyítvánnyal, az érettségi bizonyítvánnyal és a személyes okmányaiddal.

Fizetni a minimálbér 25%-át kell, ez most 24.500 Ft.

2013. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!