Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középfokú nyelvvizsgával...

Középfokú nyelvvizsgával angol nyelvű szabadon választható kurzust felvenni mennyire reális?

Figyelt kérdés
A nyelvtudásom is kb. középszintűnek felel meg. Erős középszintűnek. A lektorátusi nyelvórákról nem túl sok pozitívumot hallottam, ezért gondoltam, hogy egy angolt nyelvű előadáson tanulhatom a nyelvet is, másrészt a témát is. Nem tudom, ez mennyire elvetemült ötlet. Tudom, óriási különbség van középfok és felsőfok között, ezért is kérdezlek titeket. :)
2013. aug. 21. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Középfok és középfok között is óriási különbségek vannak. Szerintem próbáld meg a tanszék honlapján megnézni, hátha vannak a tárgyhoz előadás diák, vagy ilyesmi, és az alapján megállapítod, hogy mennyit értesz belőle. Ha nincs, akkor keress valami szakszöveget és olvasgass bele, bár valószínűleg az előadás annál egyszerűbb lesz. Ha jól tudom, Erasmusra is lehet menni középfokú nyelvvizsgával, úgyhogy elvileg minden esélyed megvan rá, hogy sikerüljön.
2013. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!