Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a jó éggel lehet manapság...

Mi a jó éggel lehet manapság elhelyezkedni?!

Figyelt kérdés
De most komolyan!!! Közgazdász telített, jog telített, gyógyszerész kezd az lenni, vagy elvileg már az, most mindenki mérnöknek megy, 5 év múlva az nem fog kelleni, orvosok nem keresnek.... akkor mi a jó ég legyek?????? Egy kitűnő tanuló ott tart, hogy elmegy takarítónak, hol tart a világ????

2013. szept. 2. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
informatikus
2013. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én még mindig azt mondom, hogy az jár a legjobban, aki azt tanulja amit szeretne/szeret.
2013. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
tanár, buszvezető, parodontologus, orvosjogász, szerintem ezekből mindig kevés van.
2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy mérnöknek megy mindenki de a többség épphogy teljesíti a mércét, így utánuk nem igen kapkodnak a cégek. Nagy szaktudású mérnökökre mindig szükség lesz villamos/gépész/informatikus területen is, csak valamivel ki kell tűnni a tömegből, például nyelvvizsgákkal. Külföldi cégek előszeretettel vesznek fel olyanokat akik 3 vagy több idegen nyelvet beszélnek.
2013. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az álláshirdetéseket, abból kiderül.
2013. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanuld ami érdekel. Hiába mész el mérnöknek ha utálod a matekot, vagy hiába mész tanárnak ha utálod a gyerekeket. Nekem az a véleményem, hogy most...xy-ból van hiány, de lehet 5 év múlva már másból lesz hiány. De ha olyat dolgozol egész életedbe amit utálsz, annak sincs sok értelme. ...
2013. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De amúgy jogos kérdés! És valóban már ott tartunk, hogy hiába van valakinek 5 diplomája, nem kell sehova.

Elég elszomorító:/

2013. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szakmunkásokat nagyon keresik. DE komolyan. Nagybátyám villanyszerelő pesten, maszekkal együtt 300 ezer nettója simán megvan.
2013. szept. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az a legjobb hanem csinálsz semmit
2013. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész nem lesz telített és az orvos sem. Mindkettőre bátran jelentkezhetsz.
2013. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!