Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kecskeméten melyik intézménybe...

Kecskeméten melyik intézménybe tudnék le érettségizni ha már van egy szakmám és egy évig "itthon" voltam?

Figyelt kérdés
Elegem lett a munkanélküliségből, fiatal vagyok 20 éves szeretnék még tanulni. csak nem nem tudom hova is induljak el.. ha van, olyan osztályba szeretnék menni, ahol szakma utáni érettségizőknek vannak nem akik már 9.-től.. Németh Lászlót tudom estin de ott úgy hallottam h fizetős iskola. milyen kedvezmények járnak esti tagozaton? novembertől tb-m se lesz ha tanulnék fizetnék? családi is járna esetleg?

2013. szept. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A Németh László nem fizetős. A hallottam valahol sosem jó tájékozódási pont.
2013. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezért kérdeztem, csak sajnos estin se családi, se tb támogatás most olvastam neten.. :/
2013. szept. 3. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Németh László nem fizetős. Van digitális, esti és levelező képzés. A digitális biztosan ingyenes, oda járok. A levelezőről hallottam ismerőstől aki oda járt, 10.000 Ft/félévet említett. Nekünk is emlegették a fizetést, de eddig senki semmilyen formában nem kért tőlünk semmit. Németh Lászlóban szinte csak szakmával rendelkező emberek vannak, elvétve találkozni olyannal is, aki párhuzamosan jár szakiskolába nappalin és ide estin. Előzetes végzettségtől függ, hogy melyik osztályba tudnak felvenni (9-10). Diákigazolvány jár, olcsón tudsz vele utazni, más kedvezményről nem tudok. Menj be az önkormányzathoz és kérd, hogy rendezzék a TB-d. Van ilyen lehetőség, sajnos én sem tudom magamnak fizetni. Családi nem jár.
2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem Köszönöm a választ! Ha lehetséges nappalin szeretném elvégezni, ha nem akkor megyek a Németh Lászlóba..

eddig is az önkormányzat fizeti a tb-met 1 évig novemberbe jár le sajnos, munkát nem sikerült találnom ezért tanulnék de ha így se lehet tbm akkor így jártam :/

2013. szept. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!