Van olyan szakma, ahol a gyakorlat alatt már többet kereshetek, mint amennyibe a tanfolyam kerül?

Figyelt kérdés
Eddigi végzettségem bébiszitter, de váltani szeretnék, mert nem tudok megélni belőle. Ezért szeretnék egy új szakmát tanulni, viszont mivel nincs félretett pénzem, csak olyan jöhetne szóban, ahol már a gyakorlat idején keresek pénzt, mégpedig többet, mint amennyit a tanfolyamra kell költenem. Tudnátok segíteni? Kétségbe vagyok esve.
2013. szept. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok tanfolyamon a gyakorlat alatt ingyen dolgozol. Kétlem, hogy lenne olyan ahol olyan sokat fizetnek egy gyakorlatosnak, hogy az visszahozza a tanfolyam árát. Mivel ők tulajdonképpen szívességet tesznek neked, hogy alkalmaznak gyakornoknak.
2013. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Van olyan, akinek összejön -pl. egy barátnőm fogorvosi asszisztensnek tanul, és rendes fizetést kap, pedig még nincs meg a végzettsége. Csak engem ez a terület nem vonz, azért kérdezem, hátha van más lehetőség...

2013. szept. 14. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen szakmáról.
2013. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Még eddig én sem.
2013. szept. 17. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!