Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik irányban...

Szerintetek melyik irányban érdemesebb tanulni? Fizika vagy informatika?

Figyelt kérdés
El kellene döntenem, hogy fizika-matek vagy informatika-matek fakt-ra megyek. Nos az lenne a kérdésem, hogy inkább mérnökként vagy programozóként lehet majd elhelyezkedni? Illetve szerintetek melyiket érdemesebb választani? Fizikát túl nehéznek tartom, nagy kínkeservesen lettem csak éppen hogy ötös 9. és 10. ben szóval a fakt nekem szerintem nagy falat lenne. Informatikát valamivel könnyebbnek tartom, viszont ahogy elnéztem, több tételt kell tudni belőle.
2013. szept. 4. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Leginkább azt, hogy gyakoroljon.

Olvassa a programozós fórumokat, írjon programokat hobbiból, attól lehet igazán fejlődni.

Meg persze a sulis beadandó programokat se kettesre csinálja szedett-vedett módon, hanem minél jobbra és szebbre, lehetőleg ötösre.

2013. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és tanácsokat. :)
2013. szept. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!