Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel 2 éves...

Pénzügy és számvitel 2 éves Felsőoktatási szakképzés: Ezzel lehet menni Mérlegképesre? Többet ér mint egy szintén 2 éves Pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi szakmám van csak én még felsőfokú szakképzés néven szereztem.


80%-ban ugyanazt tanítják mint az egyetemi bsc-n.

viszont a munkaadók ugyanúgy középfokú végzettségnek fogják nézni, mert ugye diploma mégsem jár a végén

2013. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettővel lehet menni mérlegképesre.

Kb. ugyanannak fogják nézni a munkaadók, középfokú végzettségnek. Egyedül ha közalkalmazottnak sikerül elhelyezkednek akkor milliméterre (de tényleg csak pár forinttal)több fizetésed ha FSz képzésben végzel ezen a szakon. Ha tovább akarsz menni alapszakra akkor 90 kreditet el kell hogy fogadjanak az FSZ képzésből, tehát az az fsz mellett szól. Ha viszont nem fogod szeretni ezt a szakirányt akkor elpazaroltál 4 félévet, mert vagy saját zsebből fizetted vagy az értékes állami féléveidből ment el 4, ami később még jól jönne.

2013. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!