Egyetem IK, Informatika? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek,sok helyen hallom hogy kell a matek meredek szinten a Proginfóra,mérnökinfóra,gazdinfóra.

Ez egy tény,viszont sok helyen konkrétan riogatják a másik ember ezzel a dologgal(pl gyakkérdéseken is).Elhiszem hogy nehéz,meg duva a matek. A kérdés.



Mennyi az igazság alapja a riogatásnak ha mondjuk egy olyan emberre alapozunk mint pl aki tanul,gyakorol,felkészül óráról-órára??



2013. szept. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok matek van, de ha rendesen tanulsz, akkor átfogsz menni minden matekos tárgyból.
2013. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha valakinek van tanácsa miből gyúrjak matekra,gondolok itt témakörökre,írhat,megköszönném.
2013. szept. 6. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hétfőn lesz az első napom ELTE IK-n, eddig gólyatáborban meg beiratkozáson meg mindenhol a felsőbb évesek és az oktatók is azt mondták, tanulni kell az elejétől kezdve, és teljesíthető, csak sokan elcseszik hogy későn kezdenek neki, vizsga előtt 1-2 héttel, úgy nyilván nem megy.

Plusz szerintem az is közrejátszat abban hogy nagy a lemorzsolódás, hogy relatíve alacsony pontszámmal be lehet kerülni, olyanok is bejutnak rengetegen akikben nincs semmi tehetség, se kitartás, pedig legalább az egyik kéne.

Esetleg majd pár hét múlva írhatok az első tapasztalatokról, mert egyelőre csak a társaságról tudok nyilatkozni, az rohadt jó :D

2013. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az választ. Okés várom az információt.

Aki IK-ra megy annak alap a kitartás,önképzés gondolok itt a gyakorlatiasabb tárgyakra,vagy épp programozás,ezek nélkül véleményem szerint nem lehet az sem sikeres a szakmában aki elvégzi,bár nekem még 1 évem van egyetemig,de remélem nem tévedtem :D:)

2013. szept. 7. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!