Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Drégelyvár Oktatási Központról...

Drégelyvár Oktatási Központról vélemények?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem én hülye azt hittem majd találok állást sec perc alatt de semmi... Most anyám nyúz,hogy talált egy okj sulit a Drégelyvárt és milyen szupi korrekten le van írva minden a honlapon biztos jó suli .. mondja ö ,de nekem nagyon bűzlik itt valami szerintetek ?

2013. szept. 7. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Még augusztusban nézegetem és megadtam a telefon számomat.Egyszer felhívtak és nem szó szerint könyörögtek ,hogy menjek oda de elég tenyérbemászó módon invitáltak magukhoz. Kicsit furcsálltam mível elvileg ingyenes lenne.
2013. szept. 7. 14:50
 2/4 anonim válasza:
Szerintem, rugalmas iskola gyere be és nézd meg nekem bejött, lehet a szakmák közt válogatni, van neki három iskolája igy végül elkezded lesz diákod, TB-d és négy évig majd elvégezzük!
2013. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt is van róla jópár kérdés, olvass el tapasztalatokat.

Én is gondolkoztam rajta de aztán a rengeteg negatív hozzászólás után inkább nem ezt választottam, állítólag alig tanítanak valamit, képzetlenek a tanárok, a kapott végzettséggel nem lehet elhelyezkedni (ha megtudják, hol végeztél egyből elküldenek) és csak a pénzre utaznak, így minden potenciális jelöltre rászállnak.

Persze van, akinek tetszett a suli és lett is utána melója, de szerintem ők vannak kevesebben.

2013. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Több ezer hallgató tanul itt, azok közül mindig akad akinek nem tetszik.
2013. okt. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!