Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Drégelyvár Oktatási Központról...

Drégelyvár Oktatási Központról személyes vélemények?

Figyelt kérdés
Tanfolyamok érdekelnek, nézegetem, már lenne is 1-2 amin gondolkoznék de most sok negatív kritikát olvastam róla és elbizonytalanodtam.Mondjuk több százezres forintnál meggondolja az ember hogy mibe fekteti, de már kezdtem örülni hogy végre olyat tanulhatnék ami érdekelne de most elment a kedvem...Tényleg nem érdemes belevágni?:((
2013. márc. 4. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én személyesen nem ismerem, de én is csak negatívumokat hallottam erről az iskoláról. De elég csak facebookon megkeresned a sulit és láthatod, hogy mennyi negatív vélemény és felháborodott hozzászólás van. Ez nem véletlen, szóval szerintem se menj ide. Rengeteg okj-s suli van még Pesten, ami közül válogathatsz.
2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 ismerősöm aki odajár nappalis OKJ-ra, de érdekes, sose kell bejárni, hol értekezlet van, hol beteg a tanár, hol síszünet van hol ez hol az, nincs is tanítás. Érdekes...
2013. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megnéztem a facebookos oldalukat. hát tényleg eléggé lehúzzák, fenyegetőzések, felháborodás van. De nem értem akkor hogyan működhet az intézmény ha csak panasz van rá?A saját oldaluk tele van pozitív hsz-okkal.
2013. márc. 4. 18:57
 4/9 anonim válasza:

Úgy működhet, hogy jelen pillanatban Magyarországon csak törvényességi feltételeknek kell megfelelnie az iskoláknak, minőségi ellenőrzés nincs!!! Ezt az Oktatási Hivataltól tudom, ahol, amikor mondtam az iskola nevét egyből azt válaszolta már a titkárnő is (!!), hogy az egy botrányos hely!

Azt remélik az OH-ban, hogy jövőre, amikor beindulnak az új közoktatási törvénynek megfelelően a tanfelügyelők, akkor végre tehetnek majd valamit az ügyben.

2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akárhol olvasom ez biztos Stimpf vagy ki szösz...
2013. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Senki ne menjen oda!!! Jártam oda 1évet,ki is íratkoztam,mert tényleg nem voltak megtartva az órák és úgy zártak le minket,hogy a tanárok beírkáltak jegyeket. Lehetőséged se volt,hogy készülj,a bizonyítvány borzalmas volt csak kettesek voltak benne. Az osztályfőnökünk semmivel se foglalkozott a bizonyítványosztást se mondta meg mikor lesz hiába kérdeztük tőle nem válaszolt. Elegem lett belőle és bementem a suliba,hogy adják oda a bizit,és persze elküldtek és 4nap múlva adták oda. Basszus kb könyörögnöm kell a bizonyítványomért...tankönyveket se adtak pedig kifizettük. tanárok sose járnak be,de azért ránk fogják,hogy mi nem megyünk be...röviden ennyit a suliról :D nagyon rossz gyakorlati helyre közvetítettek ki,fodrásznak tanulok és nem engedték,hogy emberhez nyúljunk....a főnököm folyamatosan hazudgált és az ösztöndíjunkat ellopta és ezenfelül még kért pénzt..szóval nagyon rossz ez a suli!!!! többet sztem nem kell mesélnem! mindenki kerülje el messziről!
2014. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam oda 3-4 éve és csodálkozom, hogy még nem záratták be azt a kuplerájt.

Csak a pénzre utaznak és egyfolytában hazudoznak !

A színvonal a béka segge alatt volt.

Volt pl. olyan eset, hogy a hallgatóság felének még ülőhely sem jutott sőt a csoport fele kint rekedt a folyosón pedig ők is ugyanúgy kifizették a többszázezres tandíjat.

Aki nem akar magának rosszat messze elkerüli Drégelyváras bagázst !

2014. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bezárták a sulit, és az általa működőket is (pl.: Klebelsberg Kuno, Szinapszis, Kempelen). A Fitness-wellness instruktorokat meg áthelyezték a Minervába. Arról is hallottam nehány storyt, nyáron valószínűleg azt is bezárják.

Amúgy kincstári ellenőrzés volt a Drégelyvár oktatási központban, ahol kiderült, hogy sok mindent hamisítottak, az állam pénzét magukra fordították, stb. Az igazgatót körözik, mert lelépett, és helyette jött egy új.

2015. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én tanárom meg azt mondta, direkt célozva rá, hogy ha a Minerva is netán megszűnne, akkor valószínűleg a Pallasz Athéné szakközèpiskolába mennénk át.

De amúgy az is durva volt, hogy az anatómia tanár egész novemberben nem tartott órát, aztán decemberben megtudjuk, hogy felmondott. Jött egy másik, aki szintén 1-2 hét után elment. Végül ugyanígy tett a munkavédelem tanár is.

Funkcionális anatómiát, terheléstant, elsősegélynyújtás tanár hiány miatt nem volt megtartva, de azért a féléves értékelésben 1-2-essel leosztályoztak.

2015. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!