Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Szóval a sulimban kicsit átszervezték a dolgokat. Eddig úgy nézett ki, hogy volt a rendes 5-8 évfolyam + 9-12 évfolyam és nyolcosztályos gimmnázium. Én is nyolcosztályos gimis vagyok. De most olyat csináltak, hogy kilencediktől vagy maradhatok a nyolcosztályosba nyelv szakon, vagy átmegyek a simába fizika-matekra, vagy kémia-biológiára. A nyelv és a matek-fizika között gondolkodom, csak az a baj, hogy a nyolcosztályosba más a tanrend+mindent felsőfokon tanulunk. És most az átjelentkezések miatt meg mindenhol lesz jó meg rossz tanuló is. A nyolcosztályos megmarad a jobb osztálynak (remélem), de mit tegyen az aki jó tanuló, de reálos akar lenni? Nem akarom, hogy normál anyagot tanuljak, mert így is egy csomószor unatkozom.

Lécci segítsetek!



2013. szept. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj matek-fizikára.
2013. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvszakon vagy?
2013. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Menj mat-fizre, és az értelmesebbekkel próbáljatok meg kérni fakultációt vagy csoportbontást. A tanárok örülnének neki, mert óraszámot jelent, szintén az izgató, és ti is, mert normálisan is lehetne haladni.
2013. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy angolos vagyok és második nyelvnek a franciát fogom választani.
2013. szept. 15. 19:40
 5/7 anonim válasza:

Én inkább a nyelvet választanám,szerintem az hasznosabb, de ez a te dolgod.

Egyébként szerintem azok fognak fizikára-matekra menni akik értik... Szóval nem hinném, hogy olyanok jelentkeznek, akik egy kukkot se értenek az egészből.

14/L

2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is most a nyelvre hajlok, mert a masik osztaly minden mas targybol sokkal gyengebb. Sajnos nem csak olyan megy oda, aki erti.
2013. okt. 27. 07:50
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
@5: Ezzel azért vitatkoznék, a nyelv hasznosabb lenne, mint a matematika vagy a fizika...
2013. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!