Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első éves közgazdász hallgató...

Első éves közgazdász hallgató vagyok, szeretnék átjelentkezni máshova van erre mód? Bővebben alul

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok, nemérzem jól magam ott ahol tanulok, se közösségi szempontból, se sehogy, mivel van egy csaj aki állandoan kifurkál mindenhonnan, megkeseríti az életem, pedig nem vétettem semmit :( Szeretnék átjelentkezni máshova, terveim között szerepel a Nyiregyházi Főiskola, Debreceni Egyetem, Eszterházy Károly Főiskola, Szent István egyetem... melyiket ajánlanátok? Help plz:(
2009. nov. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pontosan így vagyok vele, ahogy Te csak é az ELTE-n vagyok németes... nem érzem jól magamat nincsenek barátaim, utálok bejárni! Tudom, hogy ez így nagyon nehéz, főleg ha te is olyan típus vagy hogy eléggé befolyásol az, hogy érzed magad az adott közösségben. DE ne ez alapján dönts, gondolom most elvette ez az egész a kedvedet a közgezdaságtól, de gondold végig mennyire fontos ez neked, mert ez a Te életed, nem az övék, úgy is be lehet járni, hogy "csak" tanulni akarsz, ez már nem gimi.

Ne haragudj, hogy nem tudok Neked mit ajánlani, csak ezt írtam le!

2009. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis... egyik ismerősöm a SZIE-re jár, ő meg van vele elégedve! Ha budapesti vagy még közel is van!
2009. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemvagyok budapesti, vidéki vagyok, de a távolság nem akadály, csak végre érezzem jól magam... és igen, engemis nagyon befolyásol hogyan érzem magam, de neked annyiban van szerencséd h ELTÉre jársz, és az meg ugye köztudott hogy ott lehet megszerezni az egyik legjobb diplomát idehaza :) szóval gondolom ez motivál azért :) nagyon kedves vagy, h irtál, és nemtudod h félévkor átlehet már jelentkezni máshova? Mert vki aztmondja nemnagyon vesznek át senkit félév után meg h inkább szeptemberbe szoktak...:S
2009. nov. 4. 13:43
 4/4 anonim válasza:
helló én a szie-re járok és ha vidéki vagy és kollégiumba fogsz kerülni, akkor nem fogod megbánni. Én pesti vagyok, szóval bejárok, de a kollégista csoporttársaimon látom, hogy nagy az összetartás és jól érzik magukat. Sokat bulizgatnak, és a tanulásban is segítik egymást.
2010. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!