Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bács kiskun megyében melyik...

Bács kiskun megyében melyik fősulira és melyik karra bejutni a legkönnyebb? Mindegy milyen kar! Irajtok minél több infokat a sulikrol, pl TPF EJT. Milyenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
TPF-re járok.. Ez egy gazdasági fősuli. Nézz szét a honlapján, ott vannak a szakok. Van olyan amin magas a ponthatár, van olyan szak ahol alacsonyabb. A ponthatárok.hu-n meg tudod nézni hogy egyes szakjaira mennyi volt a bekerülési ponthatár. Mondjuk csak kezdő Fősuli, kb 5 éve van. Nem kell nagy tömegekre számítani az órákon, mint pl. Szegeden. Vannak akik épp ezmiatt választották...mert barátságosabb, tanárokkal jobban lehet tartani a kapcsolatot, segítenek. Gondolom a 2 suli közelében lakhatsz, ezekszerint el tudsz menni a suliba is, lesznek nyílt napok, ott tájékoztatnak, kérdéseidet teheted fel.
2009. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen tpf es.Nekem nagyon tetszik valszeg oda jelentkezek elsőnek!
2009. nov. 19. 14:17
 13/18 A kérdező kommentje:
Tpfes kérdezehetek valamit?
2009. nov. 19. 14:24
 14/18 anonim ***** válasza:
nagykőrösi főiskola tudom nem bács megye, de egy megálló kecskeméttől. oda mindig simán be lehet jutni.
2009. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A TPF-es vagyok!! Kérdezz..hátha tudok segíteni.
2009. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
idén inditottak valami ingyenes nyelvtanfolyamokat heti egy oktatással állitólag.hallottál róla valamit? jövőre is lesz ilyen?
2009. nov. 19. 20:49
 17/18 A kérdező kommentje:
jah és nem csak nyelv hanem valami infósat is. a szakokon mennyi az államilag támogatottak aránya ha lehet erről tudni valamit? mennyire nehéz suli?Köszi elöre is
2009. nov. 19. 20:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát hogy mennyire nehéz...azt nem tom...kinek mi a nehéz. :D A tantárgyak sztem sehol se könnyűek, a választott szakon a tantárgyak minden suliban ugyanazok szóval mindehol meg kell tanulnod.Nem lehetetlenség. Lehetséges szóbeli, és írásbeli vizsga is, amiben megállapodtok a tanárral. Hogy külön nyelvtanfolyam vagy infó szokott-e indulni,nem tudom. De ne aggódj az órarendekbe be van illesztve a nyelv óra. De vehetsz fel még 1 másik plusz idegen nyelvet is. Infó is jócskán van. Nekem pl. 1 évig volt csak. De továbbra is azt mondom hogy menj el nyíltnapra és minden kiderül, sőt ott kérdezősködhetsz.
2009. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!