Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átiratkozás lehetséges egyetem...

Átiratkozás lehetséges egyetemeken?

Figyelt kérdés
Az óbudai egyetem mérnökinformatikus karára járok első féléves hallgatóként. 310 volt a ponthatár költségtérítésesre vettek fel. De én átszeretnék menni a BGF Gazdaságinformatikus karára (tudom hogy oda is csak önköltségesre tudok ). Hogy tudom ezt megtenni?Mikkel jár? Mikor tudom megtenni? Szóval úgy mindent szeretnék tudni ami ezzel kapcsolatos.

2013. szept. 15. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, 2 lezárt félév után lehetséges csak. A fogadó iskola TVSZ-e határozza meg, hogy milyen átlaggal vesznek át valakit, illetve azt is hogy ha oda jelentkezel elérted volna e a ponthatárt vagy sem.

De szakok között nem igazán van átjárás, szóval az nem fog menni amit Te szeretnél. Új felvételi sokkal egyszerűbb..

2013. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!